Klub hravých lidiček

Svatby a oslavy

Ubytování a rekreace

Firemní akce

Jednorázové akce

o klubu

Nedostali jste se do školky? Hledáte krásné prostředí a rodinné prostředí?

Nabízíme Vám následující možnost se stát jedním z našich nových členů.

Alternativa školky:

Soukromé zařízení rodinného typu je určeno pro celodenní hlídání a předškolní vzdělávání dětí ve věku 3 - 7 let. Klub se nachází v citlivě zrekonstruovaném statku ve Śkvorci, který nabízí polyfunkční přírodní areál o rozloze 3.790 m2 zařízený pro nejrozmanitější dětské aktivity. Kromě centrální herny a dílničky, se zde nalézá i pískoviště, hrací štola, dětské hřiště, bazén, trampolína a dětský domeček. Předškoláci mají rovněž k dispozici i nově zrekonstruovanou multifunkční stodolu využitelnou ke hrám za deštivého počasí a rozsáhlou zahradu o rozloze 2.000 metrů, která zajistí dostatečné prostory pro sportovní hry i ekologické programy. Cílem Klubu hravých dětiček není jen děti zabavit, ale prostřednictvím rámcového vzdělávacího programu dlouhodobě pracovat na rozvoji jejich psychických a fyzických dovedností a připravovat je i k nástupu do školy. Díky malému kolektivu 14 dětí si můžeme dovolit k dětem přistupovat individuálně, plně se jim věnovat, podchytit a dále rozvíjet specifické dovednosti a znalosti jednotlivců a to v úzké spolupráci s rodiči.

Vzhledem k možnostem areálu u nás mohou děti dle možností počasí velkou část dne trávit venku a v zahradě. Plánujeme pro ně ekologickou výchovu, hodiny angličtiny a v letních měsících kursy plavání. Během roku bychom chtěli po konzultaci s rodiči zavést možnost dalších odpoledních kroužků. Všechny aktivity jsou vedeny v zábavném duchu, avšak u dětí spouští obrovský potenciál jejich schopností a dovedností. Současná přítomnost mladších a starších dětí u nás přirozeně nutí mladší děti učit se od starších a starší aktivně sdělovat své zkušenosti mladším.p>

Klub dětem a rodičům nabízí:

1) rodinnou atmosféru a individuální přístup, kvalifikovaný a přátelský tým

2) uzavřený, nově zrekonstruovaný areál s nadstandardním vybavením pro děti (dětské hřiště, hrací štola, trampolína, pískoviště, dětský domeček, bazén)

3) celoroční program pro všestranný rozvoj dětí, podporu jejich dovedností a vedení k samostatnosti a spolupráci s ostatními

4) ekologickou výchovu, angličtinu pro děti a kursy plavání v letošním roce jako standardní součást programu

5) v průběhu roku další zajímavé kurzy a kroužky (připravujeme pro Vás hudební, tvořivé, sportovní a ekologické programy)

6) akce pro děti a rodiče ( slavnosti u příležitosti Vánoc, Nového roku, karnevaly, vítání jara, čarodějnice, svátky a narozeniny dětí a jiné veselice )

7) celodenní a celoroční provoz klubu (7:30-17:00 h), o prázdninách fungujeme formou příměstských táborů

8) možnost hodinového hlídání nepřihlášených dětí se zapojením do běžného programu

Poplatek za plný celodenní pobyt dítěte je 8.850kč /měsíc. V ceně je zahrnuto pití, dvě svačiny a oběd.

Rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy telefonicky či mailem nebo se s Vámi setkáme individuálně.

Kontakt: Zuzana Dočekalová tel: 603 157 212 info@skvoreckydvur.cz

Novinky a akce


Příměstské tábory 2016

Letos pořádáme dva tábory a to 25.-29.7. a 15.-19.8.2016

Zápis do přímětských táborů

14.7.2010 probíhá zápis do příměstských táborů v době prázdin.

Den otevřených dveří

26.6.2010 Vás srdečně zveme na den otevřených dveří.

Kalendář


 «  říjen 2018  » 
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128