Klub hravých lidiček

Svatby a oslavy

Ubytování a rekreace

Firemní akce

Jednorázové akce

Významné dny

Vážení zákazníci, máte se opravdu na co těšit. Od záři připravujeme pestrý program nejen pro děti.

Plánované akce od záři 2010

Naše aktivity jsou zaměřené převážně na jednorázové akce, které jsou určeny pro Vaše rozptýlení od všedních starostí. Nemají, žádnou historii ani na sebe pravidelně nenavazují, avšak budeme moc rádi, když se k nám budete chtít podívat a co nejčastěji vracet.

V průběhu roku bychom se rádi s Vámi setkávali častěji, a proto jsme pro Vás připravili následující program:

Velikonoce

Chtěli bychom Vám a převážně Vašim dětem ukazat velikonoce trochu jinak. Samozřejmostí programu jsou tradiční velikonoční dovednosti a řemesla, jako např.pletení pomlásek, malování kraslic, výroba píšťalek završené velikonočními trhy. Našim cílem je však ukazát tradice i z jiných částí zeměkoule, např. v Anglii je tradice hledání čokoládového zajíčka. Podrobnosti si však necháme jako překvapení pro Vás, až si najdete čas a společně s Vaší rodinou nás poctíte návštěvou.

Čarodějnice

Tento svátek je krásný svými možnostmi rozvíjet fantazii, tajemno a zároveň poskytuje možnost pro pobavení všech věkových kategorii. Součástí našeho pojetí bude rej čarodějnic, hodnocení jejich čarodějných dovedností, atd.

Den matek

Maminka je pro většinu z nás ta nejdražší osoba v našem srdíčku, a proto bychom společně s Vámi chtěli oslavit jejich den a co nejvíce jim ho zpřijemnit.

Rozloučení se školním rokem

K této akci jsme se nachali inspirovat Amerikou, kteří pravidelně na konci roku se loučí se svými svěřencemi zábavnou a aktivní formou. Samozřejmostí je pouť, sportovní hry a soutěže o ceny.

Rozloučení s prázdninami

Obdobná akce jako je rozloučení se školním rokem.

Haloween párty aneb oslava všech svatých

Tento svátek je v zahraničí velice oblíbený u našich nejmenších, není však vyjímkou, že natchne i dospělé. Strašidla, čarodějové a čarodějnice, mágové a duchové jsou nezbytnou součástí této akce jakožto i sladkosti a dárečky. Jak je budete moci získat už však budete muset zjistit sami až nás při této akci poctíte svou návštěvou.

Mikuláš

Silvestr

Všechny akce budou v předstihu inzerovány na našich stránkách v sekci Novinky a akce.

Novinky a akce


Příměstské tábory 2016

Letos pořádáme dva tábory a to 25.-29.7. a 15.-19.8.2016

Zápis do přímětských táborů

14.7.2010 probíhá zápis do příměstských táborů v době prázdin.

Den otevřených dveří

26.6.2010 Vás srdečně zveme na den otevřených dveří.

Kalendář


 «  říjen 2018  » 
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128